Kadra

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata – nasz podolog i instruktor szkoleniowy.

Gabinet Zdrowia i Urody

Nasza Kadra

Zapraszamy Cię do naszego świata, w którym profesjonalnie zadbamy o Ciebie i Twoje ciało.

Nasz gabinet jest miejscem, w którym ludzie z pasją i doświadczeniem zaopiekują się Twoją skórą i zdrowiem na najwyższym poziomie. Posiadamy specjalistów kosmetologicznych, podologów, dietetyków jak i fizjoterapeutów, którzy pomogą Ci we wszelkich aspektach zdrowotnych począwszy od stóp, aż po samą głowę.

Gabinet Zdrowia i Urody to nowe i wyjątkowe miejsce na kosmetologicznej mapie miasta Nowego Dworu Mazowieckiego. Miejsce, w którym w odpowiedni sposób zadbasz o swoje ciało, skórę, paznokcie jak i umysł.

Nasze usługi świadczymy z pełnym zaangażowaniem i zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Wysoce cenimy sobie ciągłe pogłębianie wiedzy i korzystamy z każdej okazji doskonalenia zawodowego.

Oddając się w ręce naszych specjalistów zapewniamy Cię, że oprócz najwyższej klasy technologii, na których mamy możliwość pracować, jakość naszych usług potwierdzona jest przez liczną grupę zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas powracają i z pełnym zaufaniem polecają bliskim.

Wierzymy, że piękno jest w każdym z nas, wystarczy je tylko wydobyć!
Zróbmy to razem!

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata - nasz podolog i instruktor szkoleniowy.

Bartosz Wojnicz - Sianożęcki

Bartek Wojnicz - Sianożęcki

Bartek - nasz podolog. Jest studentem Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku chemia kosmetyczna. Pomimo młodego wieku z branżą beauty związany jest od dawna. Poszedł w ślady mamy i jego prawdziwą pasją stała się podologia. Zajmuje się tą dziedziną od 4 lat zarówno jako praktyk jak i szkoleniowiec.

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina - nasza recepcjonistka i trycholog. Jest zawsze na pierwszej linii. Z uśmiechem na milion i ciepłym głosem wita Cię w naszym gabinecie. Podpowiada i odpowiada na każde pytanie związane z szeroką ofertą zabiegową.

Monika Mamaj

Monika Mamaj

Monika Mamaj - nasz podolog i kosmetolog. Moją przygodę z branżą beauty rozpoczęłam po studiach z kosmetologii estetycznej w 2010 roku. Kilka lat później zrodziła się moja miłość do podologii, dzięki takiemu połączeniu mogę zadbać o Was od stóp, aż po czubek głowy!

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik - nasza fizjoterapeutka. Moja praca to moja pasja. Szczególnie bliski jest mi temat kobiet w ciąży przed i po porodzie. Pracując z mięśniami dna miednicy pomagam im w zdrowy i bezpieczny sposób wrócić do formy.

Monika Krasa

Monika Krasa

Monika Krasa - nasz dietetyk. Pomogę Ci naprawić relację z jedzeniem. Jestem dietetykiem z wykształcenia i z pasji! Na co dzień zajmuję się prowadzeniem kuracji osób zmagających się z chorobami tarczycy i zaburzeniami metabolicznymi.

Gabinet Zdrowia i Urody

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Wojska Polskiego 47

Zadzwoń

+48 605 671 300

NAPISZ

gabinetwojnicz@interia.pl

NAPISZ

biuro@mwojnicz.pl

REZERWACJA

Zarezerwuj zabieg

MAPA

Wyświetl większą mapę