Kinga Sadownik

Strona główna » Kadra » Kinga Sadownik

Gabinet Zdrowia i Urody

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik fizjoterapeutka w Gabinecie Zdrowia i Urody w Nowym Dworze Mazowieckim.

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu
Konfucjusz

Jestem szczęściarą! Moja praca to moja pasja. Nie wyobrażam sobie robić czegoś innego. Stale rozwijam się i poszerzam swoje horyzonty (po studiach kończyłam liczne kursy i szkolenia). Nauka jest moją drugą pasją.

Szczególnie bliski jest mi temat kobiet w ciąży przed i po porodzie. Pracując z mięśniami dna miednicy pomagam im w zdrowy i bezpieczny sposób wrócić do formy. Uroginekologia jest dziedziną, z którą łączę swoją przyszłość. Nietrzymanie moczu, obniżenia narządów rodnych przed i po porodzie, bolesne miesiączki czy bolesne współżycie, są to tematy z którymi możecie śmiało się do mnie zwrócić.

Zajmuję się również terapią blizn, w tym blizny po cesarskim cięciu. Pracuje również z pacjentami po urazach ortopedycznych, w tym z bólami kręgosłupa czy kończyn. Zaradzę również chronicznemu bólowi głowy.

Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych córek – Hani i Zosi oraz szczęśliwą żoną. Czas wolny spędzam w gronie najbliższych osób – rodziny i przyjaciół. Uwielbiam góry, szczególne miejsce w moim sercu zajmują Bieszczady. Miłość do gór dzielę z miłością do Bałtyku, który uwielbiam o każdej porze roku.

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata - nasz podolog i instruktor szkoleniowy.

Bartosz Wojnicz - Sianożęcki

Bartek Wojnicz - Sianożęcki

Bartek - nasz podolog. Jest studentem Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku chemia kosmetyczna. Pomimo młodego wieku z branżą beauty związany jest od dawna. Poszedł w ślady mamy i jego prawdziwą pasją stała się podologia. Zajmuje się tą dziedziną od 4 lat zarówno jako praktyk jak i szkoleniowiec.

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina - nasza recepcjonistka i trycholog. Jest zawsze na pierwszej linii. Z uśmiechem na milion i ciepłym głosem wita Cię w naszym gabinecie. Podpowiada i odpowiada na każde pytanie związane z szeroką ofertą zabiegową.

Monika Mamaj

Monika Mamaj

Monika Mamaj - nasz podolog i kosmetolog. Moją przygodę z branżą beauty rozpoczęłam po studiach z kosmetologii estetycznej w 2010 roku. Kilka lat później zrodziła się moja miłość do podologii, dzięki takiemu połączeniu mogę zadbać o Was od stóp, aż po czubek głowy!

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik - nasza fizjoterapeutka. Moja praca to moja pasja. Szczególnie bliski jest mi temat kobiet w ciąży przed i po porodzie. Pracując z mięśniami dna miednicy pomagam im w zdrowy i bezpieczny sposób wrócić do formy.

Monika Krasa

Monika Krasa

Monika Krasa - nasz dietetyk. Pomogę Ci naprawić relację z jedzeniem. Jestem dietetykiem z wykształcenia i z pasji! Na co dzień zajmuję się prowadzeniem kuracji osób zmagających się z chorobami tarczycy i zaburzeniami metabolicznymi.

Gabinet Zdrowia i Urody

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Wojska Polskiego 47

Zadzwoń

+48 605 671 300

NAPISZ

gabinetwojnicz@interia.pl

NAPISZ

biuro@mwojnicz.pl

REZERWACJA

Zarezerwuj zabieg

MAPA

Wyświetl większą mapę