Małgorzata Wojnicz-Sianożęcka

Strona główna » Kadra » Małgorzata Wojnicz-Sianożęcka
Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Gabinet Zdrowia i Urody

Małgorzata Wojnicz – Sianożęcka

Moim marzeniem, jako młodej kobiety było otworzyć salon kosmetyczny.

Miało to być miejsce nietuzinkowe ukierunkowane na konkretne specjalizacje pomagające ludziom w potrzebie.

W między czasie pracowałam w rodzinnej firmie i wychowywałam dzieci. Cały czas myśląc o swoim marzeniu.  W 1998 roku rozpoczęłam przygodę z branżą Beauty. Była to stylizacja paznokci metodą żelową.

Pracowałam w różnych gabinetach w Nowym Dworze Maz. Nie było łatwo (małe dzieci w domu), ale kto nie realizuje swoich celów nie realizuje marzeń. W listopadzie 2011 roku otworzyłam małą firmę i zaczęłam realizować swoje marzenie na poważnie.

We wrześniu 2012 roku powstał mój mały gabinet kosmetologiczny na Osiedlu Młodych.

Poszłam za ciosem, uczyłam się w każdej wolnej chwili, chciałam zostać podologiem. W między czasie otworzyłam mały gabinet podologiczny w Warszawie, a w Nowym Dworze duży trzy stanowiskowy gabinet podologiczny.

Wszystko szło jak w bajce, aż nastała pandemia i trzeba było zrezygnować z wielu rozpoczętych inwestycji. Wróciłam do mojego pierwszego małego gabinetu podologicznego w Nowym Dworze Mazowieckim i ciężko pracując zaczynałam od nowa. Razem ze wspaniałymi ludźmi, z którymi mam przyjemność pracować tworzymy zgrany zespół. Mamy mnóstwo specjalizacji, tak potrzebnych we współczesnym świecie Beauty.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci Bartka, Kingi i Franka, żoną Marcina, teściową Pauliny i babcią Ignasia. Czas wolny spędzam z rodziną. Korzystamy maksymalnie z dobrodziejstwa natury. Spędzamy ten czas, którego jest tak niewiele raz bardzo aktywnie innym razem leniuchując.

Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie ludzie z pasją i chęcią do pracy zaopiekują się Tobą holistycznie, dbając o każdy drobiazg, który może umilić Tobie pobyt w naszym Gabinecie Zdrowia i Urody.

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata - nasz podolog i instruktor szkoleniowy.

Bartosz Wojnicz - Sianożęcki

Bartek Wojnicz - Sianożęcki

Bartek - nasz podolog. Jest studentem Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku chemia kosmetyczna. Pomimo młodego wieku z branżą beauty związany jest od dawna. Poszedł w ślady mamy i jego prawdziwą pasją stała się podologia. Zajmuje się tą dziedziną od 4 lat zarówno jako praktyk jak i szkoleniowiec.

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina - nasza recepcjonistka i trycholog. Jest zawsze na pierwszej linii. Z uśmiechem na milion i ciepłym głosem wita Cię w naszym gabinecie. Podpowiada i odpowiada na każde pytanie związane z szeroką ofertą zabiegową.

Monika Mamaj

Monika Mamaj

Monika Mamaj - nasz podolog i kosmetolog. Moją przygodę z branżą beauty rozpoczęłam po studiach z kosmetologii estetycznej w 2010 roku. Kilka lat później zrodziła się moja miłość do podologii, dzięki takiemu połączeniu mogę zadbać o Was od stóp, aż po czubek głowy!

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik - nasza fizjoterapeutka. Moja praca to moja pasja. Szczególnie bliski jest mi temat kobiet w ciąży przed i po porodzie. Pracując z mięśniami dna miednicy pomagam im w zdrowy i bezpieczny sposób wrócić do formy.

Monika Krasa

Monika Krasa

Monika Krasa - nasz dietetyk. Pomogę Ci naprawić relację z jedzeniem. Jestem dietetykiem z wykształcenia i z pasji! Na co dzień zajmuję się prowadzeniem kuracji osób zmagających się z chorobami tarczycy i zaburzeniami metabolicznymi.

Gabinet Zdrowia i Urody

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Wojska Polskiego 47

Zadzwoń

+48 605 671 300

NAPISZ

gabinetwojnicz@interia.pl

NAPISZ

biuro@mwojnicz.pl

REZERWACJA

Zarezerwuj zabieg

MAPA

Wyświetl większą mapę