Ewelina Jeziorkowska

Strona główna » Kadra » Ewelina Jeziorkowska
Ewelina Jeziorkowska

Ewelina Jeziorkowska

Gabinet Zdrowia i Urody

Ewelina Jeziorkowska

Jestem zawsze na pierwszej linii. Z uśmiechem na milion i ciepłym głosem witam Cię w naszym gabinecie. Podpowiadam i odpowiadam na każde pytanie związane z szeroką ofertą zabiegową. Kalendarz wizyt nie ma przede mną tajemnic. Czasami jestem magikiem i potrafię wyczarować termin na wczoraj, do któregoś z naszych specjalistów.

Poza praca w recepcji spełniam się jako trycholog. Gwarantuję! U mnie włos Ci z głowy nie spadnie.

Zajmuję się leczeniem i diagnozowaniem dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy, takich jak: przetłuszczanie się włosów i skóry głowy, łojotok czy łojotokowe zapalenie skóry, łuszczyca oraz łysienie. Jeśli masz podobne problemy zapraszam Ciebie do siebie! Będziesz mieć problem z głowy!

Czas wolny spędzam na czytaniu książek, najchętniej tych obyczajowych. Lubię być z ludźmi i dla ludzi. Bardzo cenię sobie czas spędzony z przyjaciółmi. Na co dzień często się uśmiecham i pije dużo czarnej kawy.

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata - nasz podolog i instruktor szkoleniowy.

Bartosz Wojnicz - Sianożęcki

Bartek Wojnicz - Sianożęcki

Bartek - nasz podolog. Jest studentem Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku chemia kosmetyczna. Pomimo młodego wieku z branżą beauty związany jest od dawna. Poszedł w ślady mamy i jego prawdziwą pasją stała się podologia. Zajmuje się tą dziedziną od 4 lat zarówno jako praktyk jak i szkoleniowiec.

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina - nasza recepcjonistka i trycholog. Jest zawsze na pierwszej linii. Z uśmiechem na milion i ciepłym głosem wita Cię w naszym gabinecie. Podpowiada i odpowiada na każde pytanie związane z szeroką ofertą zabiegową.

Monika Mamaj

Monika Mamaj

Monika Mamaj - nasz podolog i kosmetolog. Moją przygodę z branżą beauty rozpoczęłam po studiach z kosmetologii estetycznej w 2010 roku. Kilka lat później zrodziła się moja miłość do podologii, dzięki takiemu połączeniu mogę zadbać o Was od stóp, aż po czubek głowy!

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik - nasza fizjoterapeutka. Moja praca to moja pasja. Szczególnie bliski jest mi temat kobiet w ciąży przed i po porodzie. Pracując z mięśniami dna miednicy pomagam im w zdrowy i bezpieczny sposób wrócić do formy.

Monika Krasa

Monika Krasa

Monika Krasa - nasz dietetyk. Pomogę Ci naprawić relację z jedzeniem. Jestem dietetykiem z wykształcenia i z pasji! Na co dzień zajmuję się prowadzeniem kuracji osób zmagających się z chorobami tarczycy i zaburzeniami metabolicznymi.

Gabinet Zdrowia i Urody

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Wojska Polskiego 47

Zadzwoń

+48 605 671 300

NAPISZ

gabinetwojnicz@interia.pl

NAPISZ

biuro@mwojnicz.pl

REZERWACJA

Zarezerwuj zabieg

MAPA

Wyświetl większą mapę