Bartek Wojnicz-Sianożęcki

Strona główna » Kadra » Bartek Wojnicz-Sianożęcki
Bartosz Wojnicz - Sianożęcki

Bartek Wojnicz - Sianożęcki

Gabinet Zdrowia i Urody

Bartek Wojnicz – Sianożęcki

Bartek jest studentem Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku chemia kosmetyczna. Pomimo młodego wieku z branżą beauty związany jest od dawna. Poszedł w ślady mamy i jego prawdziwą pasją stała się podologia. Zajmuje się tą dziedziną od 4 lat zarówno jako praktyk jak i szkoleniowiec.

Szczególnym zaufaniem cieszy się wśród młodych pacjentów. Błyskawicznie nawiązuje z nimi kontakt, dzięki temu terapia przebiega sprawnie i w fajnej atmosferze.

Z czym możecie zgłosić się do Bartka?

  • Udzieli Wam profesjonalnej pomocy w kwestii prawidłowego skracania paznokci, problemów paznokci np. grzybicy, wrastania, wkręcania płytek paznokciowych, usuwaniu modzeli, odcisków czy brodawek.
  • Bez problemu rozpozna patologiczne zmiany na stopach oraz przeprowadzi odpowiednie zabiegi.

Od niedawna szczęśliwy mąż i cudowny tata Igasia. Uwielbia wszystko co zdrowe, zwłaszcza w kuchni. Wolne chwile spędza z dobra książką czy ciekawym filmem. Miłośnik gier komputerowych. Jednak czas wolny najchętniej spędza z synkiem.

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata - nasz podolog i instruktor szkoleniowy.

Bartosz Wojnicz - Sianożęcki

Bartek Wojnicz - Sianożęcki

Bartek - nasz podolog. Jest studentem Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku chemia kosmetyczna. Pomimo młodego wieku z branżą beauty związany jest od dawna. Poszedł w ślady mamy i jego prawdziwą pasją stała się podologia. Zajmuje się tą dziedziną od 4 lat zarówno jako praktyk jak i szkoleniowiec.

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina - nasza recepcjonistka i trycholog. Jest zawsze na pierwszej linii. Z uśmiechem na milion i ciepłym głosem wita Cię w naszym gabinecie. Podpowiada i odpowiada na każde pytanie związane z szeroką ofertą zabiegową.

Monika Mamaj

Monika Mamaj

Monika Mamaj - nasz podolog i kosmetolog. Moją przygodę z branżą beauty rozpoczęłam po studiach z kosmetologii estetycznej w 2010 roku. Kilka lat później zrodziła się moja miłość do podologii, dzięki takiemu połączeniu mogę zadbać o Was od stóp, aż po czubek głowy!

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik - nasza fizjoterapeutka. Moja praca to moja pasja. Szczególnie bliski jest mi temat kobiet w ciąży przed i po porodzie. Pracując z mięśniami dna miednicy pomagam im w zdrowy i bezpieczny sposób wrócić do formy.

Monika Krasa

Monika Krasa

Monika Krasa - nasz dietetyk. Pomogę Ci naprawić relację z jedzeniem. Jestem dietetykiem z wykształcenia i z pasji! Na co dzień zajmuję się prowadzeniem kuracji osób zmagających się z chorobami tarczycy i zaburzeniami metabolicznymi.

Gabinet Zdrowia i Urody

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Wojska Polskiego 47

Zadzwoń

+48 605 671 300

NAPISZ

gabinetwojnicz@interia.pl

NAPISZ

biuro@mwojnicz.pl

REZERWACJA

Zarezerwuj zabieg

MAPA

Wyświetl większą mapę