Monika Mamaj

Strona główna » Kadra » Monika Mamaj

Gabinet Zdrowia i Urody

Monika Mamaj

Moją przygodę z branżą beauty rozpoczęłam po studiach z kosmetologii estetycznej w 2010 roku. Kilka lat później zrodziła się moja miłość do podologii, która stale podsycana jest przez panią Małgosię.

Co wyszło z tego związku?

Myślę, że samo dobro. Dzięki połączeniu kosmetologii i podologii – dosłownie – mogę zadbać o Was od stóp, aż po czubek głowy! Lubię to co robię i wiem, że moi (zadowoleni) pacjenci doskonale to czują!

Prywatnie jestem mamą dwójki szkrabów Julii i Mikołaja oraz szczęśliwą posiadaczką trochę większego męża. Czas wolny spędzam na poznawaniu ludzi, miejsc i obyczajów. Uwielbiam kontakt z naturą i jazdę rowerem. Staram się planować każdą chwilę tak, żeby wycisnąć z niej jak najwięcej. Nigdy nie odmówię sobie dobrej kawy, ciekawej rozmowy i sałatki (zjadam wszystko co zielone).

Zapraszam Was do Gabinetu Zdrowia i Urody na oczyszczanie wodorowe, karboksyterapię, zamykanie naczynek (elektrokoagulację), Oxygeneo, Laser kosmetyczny LLLT PDT, Alma Deep twarzy i ciała, zabiegi z wykorzystaniem Ondy i Cooltecha oraz całą gamę zabiegów podologicznych.

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata - nasz podolog i instruktor szkoleniowy.

Bartosz Wojnicz - Sianożęcki

Bartek Wojnicz - Sianożęcki

Bartek - nasz podolog. Jest studentem Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku chemia kosmetyczna. Pomimo młodego wieku z branżą beauty związany jest od dawna. Poszedł w ślady mamy i jego prawdziwą pasją stała się podologia. Zajmuje się tą dziedziną od 4 lat zarówno jako praktyk jak i szkoleniowiec.

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina - nasza recepcjonistka i trycholog. Jest zawsze na pierwszej linii. Z uśmiechem na milion i ciepłym głosem wita Cię w naszym gabinecie. Podpowiada i odpowiada na każde pytanie związane z szeroką ofertą zabiegową.

Monika Mamaj

Monika Mamaj

Monika Mamaj - nasz podolog i kosmetolog. Moją przygodę z branżą beauty rozpoczęłam po studiach z kosmetologii estetycznej w 2010 roku. Kilka lat później zrodziła się moja miłość do podologii, dzięki takiemu połączeniu mogę zadbać o Was od stóp, aż po czubek głowy!

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik - nasza fizjoterapeutka. Moja praca to moja pasja. Szczególnie bliski jest mi temat kobiet w ciąży przed i po porodzie. Pracując z mięśniami dna miednicy pomagam im w zdrowy i bezpieczny sposób wrócić do formy.

Monika Krasa

Monika Krasa

Monika Krasa - nasz dietetyk. Pomogę Ci naprawić relację z jedzeniem. Jestem dietetykiem z wykształcenia i z pasji! Na co dzień zajmuję się prowadzeniem kuracji osób zmagających się z chorobami tarczycy i zaburzeniami metabolicznymi.

Gabinet Zdrowia i Urody

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Wojska Polskiego 47

Zadzwoń

+48 605 671 300

NAPISZ

gabinetwojnicz@interia.pl

NAPISZ

biuro@mwojnicz.pl

REZERWACJA

Zarezerwuj zabieg

MAPA

Wyświetl większą mapę