Monika Krasa

Strona główna » Kadra » Monika Krasa
Monika Krasa

Monika Krasa

Gabinet Zdrowia i Urody

Monika Krasa

Monika Krasa – Dietetyk w Gabinet Zdrowia i Urody w Nowym Dworze Mazowieckim.

Pomogę Ci naprawić relację z jedzeniem.

Jestem dietetykiem z wykształcenia i z pasji! Na co dzień zajmuję się prowadzeniem kuracji osób zmagających się z chorobami tarczycy i zaburzeniami metabolicznymi. W swojej praktyce stawiam na kontakt z pacjentem i rozmowę. Szczególną uwagę zwracam na emocje, które towarzyszą zmianie nawyków żywieniowych – kluczowa jest dla mnie praca nad motywacją.

Chciałbym, aby moi pacjenci na stałe zmienili swoje nawyki żywieniowe. Przygotowuję diety odchudzające, diety dla osób chorych, jak i również dla osób, które mają niedowagę czy po prostu chcą się zdrowo odżywiać.

Jestem pasjonatką gotowania, szczególnie uwielbiam wymyślać i komponować nowe szybkie przepisy tradycyjnych potraw w wersji light. Nie układam nudnych diet, skomplikowanych jadłospisów. Kocham gotować i chce tą pasją się z Wami dzielić.

Mi również, raz na jakiś czas, zdarza się zjeść zdecydowanie zbyt dużo… Na szczęście jestem posiadaczką dwóch cudownych psów, które chętnie biegają ze mną po ogródku. W ten sposób najchętniej spędzam czas wolny!

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Małgorzata - nasz podolog i instruktor szkoleniowy.

Bartosz Wojnicz - Sianożęcki

Bartek Wojnicz - Sianożęcki

Bartek - nasz podolog. Jest studentem Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku chemia kosmetyczna. Pomimo młodego wieku z branżą beauty związany jest od dawna. Poszedł w ślady mamy i jego prawdziwą pasją stała się podologia. Zajmuje się tą dziedziną od 4 lat zarówno jako praktyk jak i szkoleniowiec.

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina Jeziorkowska

Ewelina - nasza recepcjonistka i trycholog. Jest zawsze na pierwszej linii. Z uśmiechem na milion i ciepłym głosem wita Cię w naszym gabinecie. Podpowiada i odpowiada na każde pytanie związane z szeroką ofertą zabiegową.

Monika Mamaj

Monika Mamaj

Monika Mamaj - nasz podolog i kosmetolog. Moją przygodę z branżą beauty rozpoczęłam po studiach z kosmetologii estetycznej w 2010 roku. Kilka lat później zrodziła się moja miłość do podologii, dzięki takiemu połączeniu mogę zadbać o Was od stóp, aż po czubek głowy!

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik

Kinga Sadownik - nasza fizjoterapeutka. Moja praca to moja pasja. Szczególnie bliski jest mi temat kobiet w ciąży przed i po porodzie. Pracując z mięśniami dna miednicy pomagam im w zdrowy i bezpieczny sposób wrócić do formy.

Monika Krasa

Monika Krasa

Monika Krasa - nasz dietetyk. Pomogę Ci naprawić relację z jedzeniem. Jestem dietetykiem z wykształcenia i z pasji! Na co dzień zajmuję się prowadzeniem kuracji osób zmagających się z chorobami tarczycy i zaburzeniami metabolicznymi.

Gabinet Zdrowia i Urody

Małgorzata Wojnicz - Sianożęcka

Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Wojska Polskiego 47

Zadzwoń

+48 605 671 300

NAPISZ

gabinetwojnicz@interia.pl

NAPISZ

biuro@mwojnicz.pl

REZERWACJA

Zarezerwuj zabieg

MAPA

Wyświetl większą mapę